نکات جامع نقاشی نمای ساختمان

دلایلی مختلفی می توانند شما را ملزم به نقاشی نمای ساختمان کنند تا به این طریق بتوانید شرایطی مطلوب را برای خود رقم بزنید :

  • تغییر ظاهر ساختمان های نوساز و تازه به بهره برداری رسیده
  • تغییر ظاهر نمای ساختمان های قدیمی و کهنه
  • عایق نمودن نما در برابر رطوبت ، باران اسیدی و …

تعریف رنگ آمیزی نمای ساختمان

رنگ آمیزی نمای ساختمان فرآیندی است که طی آن می توان کیفیت و زیبایی چهره ساختمان خود را افزایش داده و هر بیننده ای را جذب آن ساخت. انجام این رنگ آمیزی ها برای ساختمان ها و برج ها می تواند تاثیرات بسزایی بر روحیه افراد ساکن در ساختمان نیز داشته باشد و همین امر موجب شده است تا درحال حاضر افراد بسیاری را شاهد باشیم که از این رنگ ها برای طراحی نمای بیرونی ساختمان خود استفاده می کنند.

اهمیت رنگ و زیبایی نقاشی نمای ساختمان

این روزها از رنگ ها استفاده های گسترده ای می شود و این امر به دلیل قابلیت های بی نظیر آن ها در پوشش دهی ، محافظت و جلوه بخشی به سطوح کار می باشد که اهمیت بسیار بالایی داشته و نباید آن ها را نادیده گرفت. هنگام خرید رنگ ها متوجه خواهید شد که این محصولات دارای دسته های مختلفی بوده و معمولا به صورت رنگ های صنعتی ، رنگ های ساختمانی ، رنگ های ضد حریق و … تولید و به بازار عرضه می شوند.

شما برای نقاشی نمای ساختمان خود نیاز به رنگ های ساختمانی دارید زیرا این رنگ ها ترکیبات بسیار        ویژه ای برای این امر داشته و می توانند برای شما بهترین ها را رقم بزنند با این شرط که حتما خرید خود را از مراکز فروش معتبر انجام داده و رنگ هایی با کیفیت بالا را خریداری کنید. انواع مختلف رنگ ها قادرند تا زیبایی چشمگیری را به نمای ساختمان شما ببخشند و شما با رنگ آمیزی نمای ساختمان با این رنگ ها       می توانید اثرات مثبت و قابل توجه ای را بر روی مخاطبین بگذارید.

تغییر ظاهر ساختمان های قدیمی و کهنه با نقاشی نما

برخی ساختمان ها ظاهری فرسوده و قدیمی دارند و این به دلیل بالا بودن سن بنای آن ها بوده و نیاز به تعمیرات و نقاشی ساختمان نمای بیرونی دارند تا بتوان از میزان فرسودگی و یا کهنگی آن ها کاست. رنگ آمیزی نمای ساختمان به عنوان یک متد کاربردی و مناسب بهترین گزینه برای چنین ساختمان هایی به شمار می رود زیرا با استفاده از آن می توان روحی تازه به نمای بیرونی بخشیده و زیبایی آن را بیشتر نمود اما توجه داشته باشید اگر قبل از نقاشی نما ، ساختمان شما نیاز به بازسازی دارد بایستی ابتدا اقدامات بازسازی را انجام دهید تا بتوانید نتایج بهتری را از این رنگ آمیزی ها دریافت نموده و کیفیت کار را نیز بیشتر کنید.

تغییر ظاهر ساختمان های نوساز و تازه به بهره برداری رسیده

براساس مجوزهایی که برای ساختمان های در دست احداث صادر می گردند محدودیت های خاصی برای استفاده از مصالح سنگین در برج ها و ساختمان های بلند وجود دارد و شهرداری به کارگیری این مصالح را به دلیل خطر ریزش آن ها منع نموده است. همین امر موجب شده است تا برج سازان از رنگ ها برای طراحی نمای بیرونی ساختمان ها استفاده کنند و این یکی دلایلی است که استفاده از نقاشی نما را پراهمیت تر جلوه می دهد. در چنین شرایطی بایستی نکات بسیار مهمی را رعایت نمود تا بتوان زیرسازی های رنگ آمیزی را به بهترین حالت ممکن انجام داد. فراهم نمودن یک سطح صاف و ایمن برای رنگ آمیزی و رعایت تمام مسائل مربوط به سازه ها از مهم ترین نکاتی است که نباید نادیده گرفته شوند بنابراین توصیه داریم از هرگونه سهل انگاری در این امر بپرهیزید.

زیباتر نمودن نمای بیرونی ساختمان

در بخش های قبل نیز بیان نمودیم که نمای ساختمان تاثیرات بسیاری بر روی شخصیت ساکنین دارد و در واقع می توان گفت بیانگر فضای داخلی ساختمان می باشد بنابراین اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که از نمای ساختمان خود خسته شده اید طراحی نقاشی نمای ساختمان می تواند به شما کمک های شایانی نماید تا بتوانید گام های موثری را در هرچه زیباتر نمودن ساختمان خود بردارید. نقاشی نما از نظر هزینه ای بسیار مقرون به صرفه نیز می باشد چرا که شما برای اجرای آن نیاز به مصالحی همچون آجر ، کامپوزیت و یا سنگ ها نخواهید شد و به دلیل سرعت بالاتر انجام فرآیندهای آن طی مدت زمان کمتری می توانید به نتایج دلخواه خود دست یابید.

اهمیت انتخاب رنگ مناسبی برای نقاشی نما

شما درگام اول از نقاشی نمای ساختمان خود بایستی اقدام به خرید رنگ نمایید اما توجه داشته باشید که این رنگ ها باید از سطح کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند. افرادی که تخصصی دراین زمینه ندارند بهتر است این کار را به افراد متخصص و یا شرکت های تخصصی بسپارند تا بتوانند رنگ هایی کاملا مناسب برای دیواری های خود تهیه کنند. رنگی که برای رنگ آمیزی انتخاب می کنید نباید با حباب مواجه شده و یا هنگام استفاده شرره کنند بنابراین توصیه داریم حتما رنگ های موردنیاز خود را از مراکز معتبر تهیه نمایید تا در ادامه با مشکلات متعددی مواجه نگردید

نقاشی نمای ساختمان خود را در روزهای آفتابی انجام دهید

از دیگر نکاتی که لازم است برای نقاشی نما رعایت کنید انجام دادن این فرآیند در روزهای آفتابی می باشد زیرا به خوبی می توانید نوع رنگ و درخشش آن را بفهمید اما فراموش نکنید که گرمای بیش از حد هوا ممکن است شما را با مشکلاتی همچون ایجاد حباب مواجه سازد بنابراین توصیه داریم در زمانی که هوا بیش از حد گرم     می باشد فرآیند رنگ آمیزی نمای ساختمان را انجام ندهید.

مراحل اصلی رنگ آمیزی نمای ساختمان

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به مراحل اصلی نقاشی نما ساختمان اشاره ای داشته باشیم که اهمیت بسیار بالایی داشته و شما لازم است فرآیند این رنگ آمیزی ها را بر اساس این مراحل انجام دهید تا به تمامی نتایج دلخواه خود دست یابید. این مراحل موارد زیر را در برمی گیرند.

  • پاکسازی نمودن قسمت های مختلف نمای ساختمان و ایمن سازی آن
  • شستشو دادن کامل نما
  • ترمیم ، مرمت و ترک گیری ساختمان
  • استفاده نمودن از پرایمرها برای اجرای پوشش
  • اجرای رنگ آمیزی اصلی نمای ساختمان

پاکسازی نمودن قسمت های مختلف نمای ساختمان و ایمن سازی آن

یکی از اصول اصلی نقاشی نمای ساختمان پاکسازی نمودن آن می باشد تا به این طریق تمام زوائد موجود بر روی نمای ساختمان را از بین برد. توجه داشته باشید که این زوائد می توانند در ادامه انجام فرآیند رنگ آمیزی مانع از انجام اجرای رنگ آمیزی اصلی شوند بنابراین در این زمینه سهل انگاری را کنار بگذارید. تمام شرکت های خدماتی معتبر با استفاده از ابزارهای قدرتمند خود این پاکسازی را انجام می دهند تا بتوانند بهترین نتایج رابرای شما رقم بزنند. ممکن است بپرسید این زوائد شامل چه چیزهایی می شوند ؟ در پاسخ به این پرسش بایستی بگوییم که هرگونه سیم کشی غیر اصولی ، دودکش های بی استفاده ، پیچ و رول پلاک ها ، تابلو بنرهای قدیمی و کهنه شامل این زوائد می شوند و شما باید قبل از رنگ آمیزی نمای ساختمان خود را از این زوائد پاکسازی نمایید تا بتوانید مراحل دیگر رنگ آمیزی را انجام دهید.

شستشوی نمای ساختمان به طور کامل

دومین مرحله از نقاشی نمای ساختمان ، شستشوی نما می باشد که به عنوان یکی از مهم ترین مراحل رنگ آمیزی شناخته می شود و این نشان می دهد نباید این مرحله را فراموش کنید. با استفاده از این دسته خدمات شرکت های معتبر طراحی نقاشی نمای ساختمان شما قادر خواهید بود تا هرگونه گرد و غبار ، دوده و یا آلودگی را از روی نمای ساختمان خود از بین برده و شرایطی مساعد را برای رنگ آمیزی فراهم سازید. این مرحله از رنگ آمیزی بایستی با دقت بسیاربالایی انجام پذیرد زیرا ارتباط مستقیمی با کیفیت رنگ آمیزی داشته و می تواند اثرات بسیاری بر روی این موضوع داشته باشد.

سهل انگاری در این راستا در آینده شما را با کدر شدن رنگ ها و پوسته پوسته شدن رنگ ها مواجه می سازد پس از بهتر است این امر را به شرکت های معتبر بسپارید. شرکت های فعال در این عرصه از روش های مختلفی برای شستشو دادن نمای ساختمان شما استفاده می کنند و با تبعیت از اصول انجام این کار تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا کیفیت بسیار بالایی را برای نقاشی نمای ساختمان خود شاهد باشید.

 ترمیم ، مرمت و ترک گیری ساختمان

پس از شتسشوی کامل نمای ساختمان با استفاده از ابزارهای کاربرد نوبت به ترمیم و مرمت ترک هایی می رسد که ممکن است بر روی نمای ساختمان ایجاد شوند. برای این امر بایستی صبر کنید تا نمای ساختمان به طور کامل خشک گردد تا بتوان عملیات ترک گیری را انجام داد. متخصصین این امر برای ترک گیری و ترمیم نمای ساختمان شما از چسب های مخصوصی استفاده می کنند اما توجه داشته باشید که این چسب ها برای مرمت کاربرد نداشته و لازم است متریال خاصی را برای این موضوع مورد استفاده قرار داد.

ممکن است بپرسید ترمیم و برطرف نمودن این ترک ها چه اهمیتی در نقاشی نما دارد؟ زمانی که نسبت به این ترک ها بی توجه باشید رنگ آمیزی نمای ساختمان شما نیز اصولی انجام نمی شود و این بدان معناست که خرابی ها دوچندان شده و نمای ساختمان شما پس از رنگ آمیزی با خرابی مواجه خواهد شد.

استفاده از پرایمرها برای اجرای پوشش

از ترفندهای بسیار عالی که قبل از رنگ آمیزی نمای ساختمان به کار گرفته می شود استفاده از پوشش های آستر را می توان نام برد که اثرات مثبت و قابل توجه ای بر روی کیفیت رنگ آمیزی داشته و می تواند ظاهری بسیار زیبا را برای نمای ساختمان شما به ارمغان آورد. در واقع اجرای پوشش قبل از رنگ آمیزی یک فرآیند زمینه ای است که که برای انجام یک رنگ آمیزی باکیفیت تر انجام می پذیرد زیرا این آسترها کمک می کنند تا نمای ساختمان یک دست شده و شرایط بهتری برای رنگ آمیزی فراهم گردد.

آستر یا پرایمر چیست ؟

این پرسشی است که ممکن است شما نیز همچون برخی کاربران پس از مطالعه مطالبی که در بخش قبل بیان شد با آن مواجه شده و به دنبال پاسخی مناسب برای این سوال باشید. پرایمر یا آستر نوعی مایع سفید رنگ می باشد که به رنگ شیر بوده و دارای میزان غلظت بیشتری است. این پرایمرها با قدرت بسیار بالای خود قادرند تا 6 میلی متر به عمق نمای ساختمان شما نفوذ کرده و مواد قلیایی موجود در نما را از بین ببرند. حذف این مواد قلیایی امکان شوره زدن رنگ پس از اتمام کار را از بین می برد به همین جهت است که می گوییم پرایمرها می توانند نقاشی نمای ساختمان شما را یک دست کنند.

اجرای رنگ آمیزی اصلی نمای ساختمان

در گام آخر از نقاشی نما نوبت به اجرای نقاشی می رسد که به عنوان اصلی ترین مرحله شناخته می شود. همان گونه که در بخش های قبل نیز بیان نمودیم در حال حاضر رنگ های مختلفی را در سطح بازار می توان مشاهده نمود اما توجه داشته باشید که هرکدام از این رنگ ها مصارف خاص خود را داشته و شما برای رنگ آمیزی نمای ساختمان خود لازم است از رنگ های ساختمانی استفاده کنید. به طور معمول رنگ هایی که برای نقاشی ساختمان نمای بیرونی مورد استفاده قرار می گیرند از نوع رنگ های با پایه آب یا واتربیس ها هستند که از ویژگی های خاصی برخوردار می باشند.

رنگ های از این نوع دارای حلال آب می باشند و شما با استفاده از آن ها می توانید انواع مختلفی از رنگ ها را با یک دیگر ترکیب نموده و یا رقیق کنید. حتما برای رنگ آمیزی نمای ساختمان باید از ابزارهای ویژه ای استفاده کنید و هم اکنون نیز ابزارهای متنوعی را برای رنگ آمیزی می توان مشاهده نمود که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند. تمام ابزارهای رنگ آمیزی که توسط شرکت های رنگ آمیزی معتبر مورد استفاده قرار می گیرند باکیفیت بوده و با قابلیت های بی نظیر خود قادرند تا این فرآیندها را ساده نمایند. در این راستا نیز اگر تخصص چندانی ندارید توصیه ما به شما دریافت مشاوره های رنگ آمیزی توسط این شرکت ها می باشد تا هرچه بیشتر با رنگ های بیرونی ساختمان ها آشنا شده و از ابزارهای مناسبی برای این امر استفاده کنید.

انواع مختلف رنگ های بیرونی ساختمان

حال که با مراحل اصلی نقاشی نمای ساختمان آشنا شدید قصد داریم تا به بررسی دقیق رنگ های بیرونی ساختمان ها پرداخته و در این راستا نیز اطلاعات مناسبی را در اختیار شما قرار دهیم. شما برای انتخاب یک رنگ مناسب جهت نقاشی نمای بیرونی ساختمان خود بایستی براساس اصول انتخاب رنگ ساختمان ها عمل کنید زیرا این رنگ ها برای محیط های شهری متفاوت بوده و رعایت نمودن این اصول می تواند به شما کمک کند تا رنگ هایی هماهنگ با ساختمان های اطراف را تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهید. تمام رنگ هایی که برای نقاشی نمای ساختمان ها کاربرد دارند به دو دسته تقسیم می گردند و این دو دسته شامل رنگ های بافت دار و رنگ های ساده یا بدون بافت می شوند. این رنگ ها با خواص و ویژگی های بی نظیر خود کاربرد بسیاری در امر نقاشی نمای بیرون ساختمان دارند.

ویژگی های بارز رنگ های بافت دار

ساختار رنگ های بافت دار به گونه ای است که می توان متریال های مختلفی همچون رشته های ظریف پلاستیک ، دانه های ریز شن ، دانه های رنگی درشت و یا پلی استرها را در آن ها مشاهده نمود. این رنگ ها با قابلیت های ویژه ای که دارند می توانند جلوه ای بسیار زیبا به نمای بیرونی ساختمان شما بخشیده و بهترین ها را برای شما به ارمغان آورند. از متدول ترین و یا رایج ترین رنگ های بافت دار می توان کنیتکس ها را نام برد اما توجه داشه باشید که از این رنگ ها برای دیوارهای داخلی ساختمان ها استفاده می گردد ولی شما می توانید برخی از این رنگ ها را به عنوان رنگ نمای بیرونی ساختمان نیز مورد استفاده قرار دهید. از مهم ترین کاربردهای رنگ کنیتکس می توان به قابل استفاده بودن آن برای رنگ آمیزی نمودن سطوح بتنی ، سیمانی ، گچی و یا حتی فلزات اشاره نمود. همچنین شما برای استفاده از رنگ های بافت دار جهت نقاشی نمای ساختمان بایستی از دستگاه های خاصی استفاده کنید.

ویژگی های رنگ ساده یا بدون بافت

دومین رنگی که قصد داریم تا به تشریح ویژگی های آن بپردازیم رنگ های ساده یا بدون بافت می باشندکه در حال حاضر می توان تنوع بسیار بالایی را برای این نوع از رنگ های نمای ساختمان شاهد بود. این دسته از      رنگ ها نسبت به رنگ های بافت دار رواج بیشتری داشته و شما می توانید به خوبی از آن ها برای نقاشی نما استفاده کنید.

کاربرد رنگ های نانو در نقاشی نمای ساختمان

از گذشته تاکنون دنیای تولید رنگ ها با تحولات و پیشرفت های قابل توجه مواجه شده است که بخشی از این تحولات اشاره به اضافه شدن ویژگی های خاص به رنگ ها دارند. اگر بخواهیم در قالب یک مثال این موضوع را تشریح نماییم می توان خاصیت آب گریزی را نام برد که طی سالیان اخیر به رنگ ها افزوده شده اند تا شما بتوانید سطوحی را که با استفاده از این رنگ ها نقاشی نموده اید شستشو دهید در واقع می توان گفت این    رنگ ها دارای خاصیت تمیز شوندگی دارند. رنگ های نانو از جمله رنگ هایی به شمار می روند که از این خاصیت برخوردار بوده و درحال حاضر نیز محبوبیت بسیار بالایی دارند. این نوع رنگ ها با خواص بی نظیر خود مانع از جذب آلودگی شده و هنگام استفاده متوجه خواهید شد که ذرات گرد و غبار با جاری شدن باران به راحتی از روی سطح شسته می شوند و ردی از ان ها باقی نخواهد ماند.

رنگ های نانو ویژگی های بی شماری دارند که از دیگر ویژگی های ان ها می توان به مقاومت بسیار بالا در برابر اشعه های ماورابنفش ، مقاومت بالا در برابر آتش سوزی و یا ترک خوردن را نام برد که همگی اهمیت بسیار بالایی داشته و موجب شده اند تا این رنگ ها کاربردهای بسیاری در حوزه نقاشی نمای ساختمان داشته باشند. جالب است بدانید برخی از نمونه های رنگ های نانو خاصیت ارتجاعی نیز دارند و این ویژگی موجب می گردد تا در صورت بروز ترک در نمای ساختمان ، این ترک ها قابل مشاهده نباشند و شما یک نمای همیشه تمیز را در اختیار داشته باشید. این نوع رنگ ها بهترین گزینه برای افرادی هستند که نسبت به تمیزی نمای ساختمان حساس بوده و می خواهند از یک رنگ فوق العاده باکیفیت برای رنگ آمیزی ساختمان خود استفاده کنند.

رنگ های اکریلیک برای رنگ آمیزی نمای ساختمان

از دیگر رنگ های محبوب برای نقاشی نمای ساختمان می توان رنگ های اکریلیک را نام برد که انعطاف پذیری بسیار بالایی داشته و می توانید از آن ها به راحتی بر روی سطوح صاف استفاده کنید. این نوع رنگ ها مزیت های قابل توجه ای برای شما به همراه دارند که اگر بخواهیم بخشی از این مزیت ها را تشریح نماییم می توان مقاومت بالا در رطوبت و آب ، سهولت و راحتی بسیار بالا در اجرا ، تنوع بالای رنگی ، ضد اشعه های مضر ، چسبندگی بالا ، تمیز شدن راحت و بهره مندی از بافت ابریشمی را نام برد. شما این نوع رنگ ها را      می توانید برای سطوح مختلفی همچون بتنی ، آجری ، فلزی ، گچی و یا سقف های کناف شده مورد استفاده قرار داده و از ویژگی های بی نظیر آن ها نهایت لذت را ببرید.

رنگ های رین کالر و ویژگی های آن ها

رنگ های رین کالر از دیگر رنگ های ساختمانی می باشند که به عنوان رنگ های اکریلیک شناخته می شوند. در واقع می توان گفت این نوع رنگ ها در دسته رنگ های اکریلیک قرار دارند و شما می توانید از آن ها برای نقاشی نمای ساختمان نیز استفاده کنید. این رنگ ها را براساس رزین های امولسیونی تولید می کنند و این پایه رنگ ها موجب شده اند تا از خاصیت هایی همچون آب گریزی و غبار گریزی برخوردار باشند. از مهم ترین مزایای رنگ های رین کالر که موجب استفاده گسترده از آن ها برای رنگ آمیزی نما شده اند می توان به مقاومت بالای آن ها در برابر رطوبت ، قابل شستشو بودن و خواص آب گریزی و غبار گریزی اشاره نمود.

نقاشی نما ساختمان های سیمانی

در حال حاضر ساختمان های بسیاری را می توان مشاهده نمود که نمای آن ها سیمانی می باشد و این نشان می دهد این نماها رواج بسیار بالایی دارند. شما برای رنگ آمیزی نمای ساختمان های سیمانی ابتدا باید نسبت به خشک شدن کامل نما اطمینان یابید زیرا این نوع نماها دیرتر خشک شده و برای خشک شدن آن ها به زمان بیشتری نیاز است. بهترین رنگ ها برای نقاشی نمای ساختمان سیمانی رنگ هایی هستند که امکان تنفس را به سطوح ساختمان شما بدهند و این بدان معناست که به خوبی سطح سیمانی را عایق کنند. رنگ های اکریلیک از بهترین رنگ هایی هستند که شما می توانید برای رنگ آمیزی نمای ساختمان های سیمانی استفاده کنید زیرا این رنگ ها بر پایه آب بوده و از دوام و ماندگاری قابل توجه ای برخوردار می باشند.

نقاشی نمای ساختمان های چوبی

با نگاهی به سالیان اخیر می توان به سادگی متوجه محبوبیت بسیار بالای نماهای چوبی شد و این به دلیل جلوه بسیار زیاد این نماها و رنگی است که برای نقاشی نمای ساختمان های چوبی مورد استفاده قرار می گیرند. این رنگ ها با زیبایی چشمگیر خود قادرند تا حس زنده بودن را به فضا بخشیده و نمایی بسیار منحصر به فرد را برای شما به ارمغان آورند به همین جهت است که به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. رنگ های مورد استفاده برای نقاشی نماهای چوبی دارای یک پوشش محافظ برای عدم خرابی آن ها و روغن یا رزین های مخصوص می باشند که به واسطه این رزین ها می توان جلای بیشتری را به نما بخشید.

رنگ آمیزی نماهای کامپوزیتی

کامپوزیت ها از مهم ترین مصالح ساختمانی به شمار می روند و کاربردهای مختلفی دارند. ساختار کامپوزیت ها به گونه ای است که برای حفظ ظاهر آن ها بایستی رنگ امیزی شوند و شما برای رنگ نمودن آن ها ابتدا باید از پرایمرها استفاده کنید تا سطح چسبندگی آن ها افزایش یافته و هنگام نقاشی نما با مشکلات خاصی مواجه نگردید.

قیمت نقاشی نمای ساختمان

خدمات مربوط به نقاشی نمای ساختمان هزینه های متفاوتی دارند و این بدان معناست که عامل های مختلفی بر روی این هزینه ها اثر گذاشته و آن ها را متغیر می سازند. از مهم ترین عامل های اثرگذار در این امر می توان به نوع رنگ مصرفی ، متراژ نمای ساختمان ، نوع کار ، ابزارهای لازم و … اشاره نمود که با مورد بررسی قرار دادن هرکدام می توان هزینه های لازم را برآورد نمود.

حتما نقاشی نمای ساختمان خود را به شرکت های معتبر بسپارید

در حال حاضر شرکت های بسیاری در راستای نقاشی نما فعالیت دارند و هرکدام خدمات خاصی را برای شما در نظر گرفته اند اما آیا می توان تمام این شرکت ها را معتبر دانست ؟ قطعا خیر بنابراین لازم است درانتخاب یک شرکت معتبر دقت عمل بالایی را به کار گیرید تا در انتها از نتایج به دست آمده نهایت لذت را ببرید.        شرکت های معتبر به عنوان مجری رنگ آمیزی انواع مختلفی از ساختمان ها همچون نماهای سیمانی ، فلزی ، کامپوزیتی و … می باشند که با کیفیت بسیار بالای کار خود می توانند ظاهر و جلوه ای بسیار زیبا و خیره کننده را به ساختمان شما بخشیده و بهترین را برایتان رقم بزنند.

همچنین رعایت نمودن نکات استاندارد برای افزایش سطح کیفیت و مقاومت کار از مهم ترین خدماتی به شمار می روند که شما به واسطه این شرکت ها دریافت خواهید نمود زیرا تمام پرسنلی که در این مراکز فعالیت دارند از مهارت و تجربه بسیار بالای برخوردار بوده و دانش قابل توجه ای نیز در استفاده از انواع رنگ ها داشته و با تکیه بر این اطلاعات قادرند تا از بهترین راهکارها برای برطرف نمودن چالش ها و مشکلات نمای بیرونی ساختمان شما استفاده کنند. به واسطه مشاوره هایی که توسط این شرکت های دریافت خواهید نمود می توانید با نحوه اجرای کار بیشتر آشنا شده و به جزئیات بیشتری از رنگ های مناسب برای نمای بیرونی ساختمان خود دست یابید.

نتیجه گیری

نقاشی نمای ساختمان فرآیندی است که به واسطه آن می توان جلوه ای بسیار زیبا را به نمای بیرونی ساختمان خود بخشید اما بایستی یک مجموعه اصول را طی آن رعایت نمود تا درانتها بتوان به نتایج دلخواه خود دست یافت. برای نقاشی نما باید مراحل مشخصی را طی کرد که هرکدام از این مراحل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند چرا که اثرات قابل توجه ای بر روی کیفیت رنگ آمیزی دارند. توصیه داریم اگر تخصصی در راستای رنگ آمیزی نمای ساختمان ندارید حتما این کار را به شرکت های فعال در این حوزه مثل شرکت منیب بسپارید.